Szanowne Klientki,

Nasza firma STEGAN Stanisława Stefańska powstała w 2010 roku i od samego początku działalności skoncentrowaliśmy się na sprzedaży przez internet opartej na uczciwości i szybkiej wysyłce. Sklep Zmysłowa Polka.pl, to nie jedyny nasz sklep internetowy. Prowadzimy również:

  • Salon Mody XXL.pl - sklep z odzieżą i bielizną dla puszystych
  • Termoaktywna-bielizna.pl - sklep dla sportowców
  • Bielizna Dla Rodziny.pl - sklep z bielizną nocną

Do tej pory zrealizowaliśmy już KILKA TYSIĘCY ZAMÓWIEŃ, a wystawione przez nasze klientki wyłącznie POZYTYWNE OPINIE, zdają się być potwierdzeniem, że robienie zakupów w naszych sklepach, to czysta przyjemność.

Przywiązujemy bardzo dużą uwagę do SZYBKIEJ WYSYŁKI. Zdając sobie doskonale sprawę, iż nikt nie lubi czekać długo na zamówione w sklepie internetowym produkty, staramy się wysyłać produkty bardzo szybko. Dzięki temu, iż ogromna część oferowanych produktów znajduje się w naszym magazynie możemy zaoferować ekspresową wysyłkę.

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie, to produkty opatrzone napisem Made in Poland. Staramy się zapewnić NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ i PRZYSTĘPNE CENY, dlatego na próżno szukać w naszym asortymencie bielizny sprowadzanej z Dalekiego Wschodu. Mając nastawienie patriotyczne nawiązaliśmy współpracę wyłącznie z producentami, którzy dają pracę Polakom