Witaj w naszym sklepie internetowym. CHCESZ WIEDZIEĆ DLACZEGO WARTO U NAS KUPOWAĆ?

OTO KILKA POWODÓW:

1. Po pierwsze WSZYSTKIE ARTYKUŁY DOSTĘPNE W SKLEPIE ZNAJDUJĄ SIĘ W NASZYM MAGAZYNIE
Dzięki temu, że wszystkie towary mamy na miejscu w magazynie wysyłka następuje natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty lub przy opcji zapłaty przy odbiorze wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Wyłącznie w przypadku bielizny z firmy DKaren zamówienia realizowane są w ciągu kilku dni.

2. Po drugie 99% ARTYKUŁÓW DOSTĘPNYCH W SKLEPIE, TO PRODUKTY POLSKIE
Nie propagujemy odzieży i bielizny sprowadzanej z krajów Dalekiego Wschodu. Ponieważ chcemy zapewnić naszym klientkom i klientom produkty najwyższej jakości, dlatego oferujemy wyłącznie produkty wyprodukowane w naszym kraju

3. Po trzecie WYSYŁAMY PACZKI NA NASZ KOSZT PRZY ZAMÓWIENIU ZA MINIMUM 300 ZŁ
Podczas gdy inne sklepy oferują wysyłkę przy kwocie zamówienia przekraczającą 400-500 zł, my płacimy za przesyłkę już od kwoty 300 zł. Dodatkowo paczki nie są wysyłane pocztą jako ekonomiczne, lecz ekspresowo firmą Kurierską GLS.

4. Po czwarte zamawiając w naszym sklepie MASZ PEWNOŚĆ, ŻE NIE BĘDZIESZ OSZUKANY
Nasza firma istnieje od 1989 r natomiast sklep internetowy prowadzimy od 2010 r.. Od tej pory wysłaliśmy już kilka tysięcy paczek. Mamy mnóstwo zadowolonych Pań, które są naszymi stałymi klientkami i chwalą sobie zarówno nasze towary jak również ekspresową przesyłkę. CHCESZ WIEDZIEĆ CO O NAS SĄDZĄ KLIENTKI ZAJRZYJ TUTAJ (te opinie nie były wystawiane przez naszych znajomych, lecz przez osoby, które zamawiały w naszym sklepie)

5. Po piąte ASORTYMENT JEST BARDZO SZEROKI
W ofercie naszego sklepu znajduje się kilka tysięcy artykułów. Dzięki wieloletniej współpracy z polskimi producentami udało nam się wynegocjować korzystne rabaty, a dzięki temu możemy naszym klientkom zaoferować niższe ceny

6. Po szóste PROMOCJE

Dla stałych klientów mamy przygotowane rabaty i promocje. Dlatego warto być naszą stałą klientką.

7. Po siódme FACHOWA OBSŁUGA
Nieraz zdarzy się, że ktoś zamówi nieodpowiednią dla siebie rzecz i chce ją zwrócić. ZE ZWROTAMI NIE MA NAJMNIEJSZYCH PROBLEMÓW. W zależności od wyboru albo zwracamy pieniądze na konto natychmiast albo oferujemy wymianę na inną rzecz. Dobry sklep internetowy poznaje się nie po tym jak szybko wysyła towar, lecz po tym, jak reaguje, gdy ktoś chce zwrócić lub wymienić towar.